Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00
08.00
10.00
MŠ 8:00 - 10.00
08.00
10.00
MŠ 8:00 - 10:00
08.00
12.00
Stolní tenis
Stolní tenisSOKOL 8:00 - 12:00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.00
11.00
Tělocvik
TV 3. + 4.třída
TV 3. + 4.třídaTělocvik 3. + 4.třída
10.00
11.00
Tělocvik
TV 1. + 2.třída
TV 1. + 2.třídaTělocvik 1. + 2.třída
10.15
10.30
10.45
11.00
11.00
12.00
Tělocvik
TV 1. + 2.třída
TV 1. + 2.třídaTělocvik 1. + 2.třída
11.15
11.30
11.45
12.00
12.00
14.00
Tělocvik
TV 5.třída
TV 5.třídaTělocvik 5.třída
12.00
13.00
Tělocvik
TV 5.třída
TV 5.třídaTělocvik 5.třída
12.00
13.00
Tělocvik
TV 3. + 4.třída
TV 3. + 4.třídaTělocvik 3. + 4.třída
12.15
12.30
12.45
13.00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 14:00 - 15:00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.00
16.00
SDH děti
SDH děti
SDH dětiSDH děti BRET 15:00 - 16:00
15.00
17.00
SOKOL Radim
SOKOL Radim
SOKOL RadimSOKOL Radim 15:00 - 17:00
15.15
15.15
16.15
SDH děti FIKAR
SDH děti
SDH dětiSDH děti FIKAR 15:15 - 16:15
15.30
15.45
16.00
16.00
18.00
Šachy
Šachy16:00 - 18:00

16.00
18.00
TJ SKP žáci
TJ SKP žáci
TJ SKP žáciTJ SKP žáci 16:00 - 18:00
16.00
17.30
TJ SKP muži
TJ SKP muži
TJ SKP mužiTJ SKP muži 16:00 - 17:30
16.15
16.15
17.30
Florbal žáci
Florbal žáciSOKOL 16:15 - 17:30
16.30
16.30
17.30
Oddíl R+D
Oddíl R+DOddíl R+D 16:30 -17:30
16.45
17.00
17.00
19.00
Nohejbal Hi.
Nohejbal Hi.17:00 - 19:00
17.15
17.30
17.30
19.00
St. žákyně
St. žákyněSOKOL 17:30 - 19:00
17.30
19.00
Ml. žactvo
Ml. žactvoSOKOL 17:30 - 19:00
17.30
19.30
Stolní tenis
Stolní tenis SOKOL 17:30 - 19:30
17.30
18.30
Pilný
Pilný17:30 - 18:30
17.45
18.00
18.00
21.00
Stolní tenis
Stolní tenisSOKOL 18:00 - 21:00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.00
20.00
Jandová
Jandová19:00 - 20:00
19.00
20.00
Ženy Pilátes
Ženy PilátesSOKOL 19:00 - 20:00
19.00
20.00
Cvičení ženy
Cvičení ženy19:00 - 20:00
19.00
20.00
Stolní tenis
Stolní tenis19:00 - 20:00
19.15
19.30
19.30
21.30
Florbal M + Ž
Florbal M + ŽSOKOL 19:30 - 21:30
19.30
21.00
Badminton Va.
Badminton Va.19:30 - 21:00
19.45
20.00
20.00
21.00
Ženy
ŽenySOKOL 20:00 - 21:00
20.15
20.30
20.30
21.30
Pilný
Pilný20:30 - 21:30
20.45
21.00
21.15

Pondělí

  • TV 3. + 4.třída
    10.00 - 11.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • SDH děti
    15.15 - 16.15
  • Nohejbal Hi.
    17.00 - 19.00
  • Jandová
    19.00 - 20.00

Úterý

  • 08.00 - 10.00
  • TV 1. + 2.třída
    10.00 - 11.00
  • TV 5.třída
    12.00 - 14.00
  • Školní družina
    14.00 - 15.00
  • Florbal žáci
    16.15 - 17.30
  • St. žákyně
    17.30 - 19.00
  • Ženy Pilátes
    19.00 - 20.00
  • Ženy
    20.00 - 21.00

Středa

  • TV 5.třída
    12.00 - 13.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • SDH děti
    15.00 - 16.00
  • Šachy
    16.00 - 18.00
  • TJ SKP žáci
    16.00 - 18.00
  • Stolní tenis
    18.00 - 21.00

Čtvrtek

  • 08.00 - 10.00
  • TV 1. + 2.třída
    11.00 - 12.00
  • TV 3. + 4.třída
    12.00 - 13.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • Oddíl R+D
    16.30 - 17.30
  • Ml. žactvo
    17.30 - 19.00
  • Cvičení ženy
    19.00 - 20.00
  • Pilný
    20.30 - 21.30

Pátek

  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • TJ SKP muži
    16.00 - 17.30
  • Stolní tenis
    17.30 - 19.30
  • Florbal M + Ž
    19.30 - 21.30

Sobota

  • Badminton Va.
    19.30 - 21.00

Neděle

  • Stolní tenis
    08.00 - 12.00
  • SOKOL Radim
    15.00 - 17.00
  • Pilný
    17.30 - 18.30
  • Stolní tenis
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.30
19.30
21.00
Badminton Va.
Badminton Va.19:30 - 21:00
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45

Sobota

  • Badminton Va.
    19.30 - 21.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
19.00
20.00
Cvičení ženy
Cvičení ženy19:00 - 20:00
19.15
19.30
19.45

Čtvrtek

  • Cvičení ženy
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.30
19.30
21.30
Florbal M + Ž
Florbal M + ŽSOKOL 19:30 - 21:30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Pátek

  • Florbal M + Ž
    19.30 - 21.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.15
16.15
17.30
Florbal žáci
Florbal žáciSOKOL 16:15 - 17:30
16.30
16.45
17.00
17.15

Úterý

  • Florbal žáci
    16.15 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
19.00
20.00
Jandová
Jandová19:00 - 20:00
19.15
19.30
19.45

Pondělí

  • Jandová
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.30
17.30
19.00
Ml. žactvo
Ml. žactvoSOKOL 17:30 - 19:00
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45

Čtvrtek

  • Ml. žactvo
    17.30 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00
08.00
10.00
MŠ 8:00 - 10.00
08.00
10.00
MŠ 8:00 - 10:00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45

Úterý

  • 08.00 - 10.00

Čtvrtek

  • 08.00 - 10.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.00
17.00
19.00
Nohejbal Hi.
Nohejbal Hi.17:00 - 19:00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45

Pondělí

  • Nohejbal Hi.
    17.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.30
16.30
17.30
Oddíl R+D
Oddíl R+DOddíl R+D 16:30 -17:30
16.45
17.00
17.15

Čtvrtek

  • Oddíl R+D
    16.30 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.30
17.30
18.30
Pilný
Pilný17:30 - 18:30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.30
21.30
Pilný
Pilný20:30 - 21:30
20.45
21.00
21.15

Čtvrtek

  • Pilný
    20.30 - 21.30

Neděle

  • Pilný
    17.30 - 18.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
16.00
18.00
Šachy
Šachy16:00 - 18:00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45

Středa

  • Šachy
    16.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
15.00
16.00
SDH děti
SDH děti
SDH dětiSDH děti BRET 15:00 - 16:00
15.15
15.15
16.15
SDH děti FIKAR
SDH děti
SDH dětiSDH děti FIKAR 15:15 - 16:15
15.30
15.45
16.00

Pondělí

  • SDH děti
    15.15 - 16.15

Středa

  • SDH děti
    15.00 - 16.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13.00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 13:00 - 15:00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.00
15.00
Školní družina
Školní družina
Školní družinaŠkolní družina 14:00 - 15:00
14.15
14.30
14.45

Pondělí

  • Školní družina
    13.00 - 15.00

Úterý

  • Školní družina
    14.00 - 15.00

Středa

  • Školní družina
    13.00 - 15.00

Čtvrtek

  • Školní družina
    13.00 - 15.00

Pátek

  • Školní družina
    13.00 - 15.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
15.00
17.00
SOKOL Radim
SOKOL Radim
SOKOL RadimSOKOL Radim 15:00 - 17:00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45

Neděle

  • SOKOL Radim
    15.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.30
17.30
19.00
St. žákyně
St. žákyněSOKOL 17:30 - 19:00
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45

Úterý

  • St. žákyně
    17.30 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00
08.00
12.00
Stolní tenis
Stolní tenisSOKOL 8:00 - 12:00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.30
19.30
Stolní tenis
Stolní tenis SOKOL 17:30 - 19:30
17.45
18.00
18.00
21.00
Stolní tenis
Stolní tenisSOKOL 18:00 - 21:00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.00
20.00
Stolní tenis
Stolní tenis19:00 - 20:00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45

Středa

  • Stolní tenis
    18.00 - 21.00

Pátek

  • Stolní tenis
    17.30 - 19.30

Neděle

  • Stolní tenis
    08.00 - 12.00
  • Stolní tenis
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
16.00
17.30
TJ SKP muži
TJ SKP muži
TJ SKP mužiTJ SKP muži 16:00 - 17:30
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15

Pátek

  • TJ SKP muži
    16.00 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
16.00
18.00
TJ SKP žáci
TJ SKP žáci
TJ SKP žáciTJ SKP žáci 16:00 - 18:00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45

Středa

  • TJ SKP žáci
    16.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10.00
10.00
11.00
Tělocvik
TV 1. + 2.třída
TV 1. + 2.třídaTělocvik 1. + 2.třída
10.15
10.30
10.45
11.00
11.00
12.00
Tělocvik
TV 1. + 2.třída
TV 1. + 2.třídaTělocvik 1. + 2.třída
11.15
11.30
11.45

Úterý

  • TV 1. + 2.třída
    10.00 - 11.00

Čtvrtek

  • TV 1. + 2.třída
    11.00 - 12.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10.00
10.00
11.00
Tělocvik
TV 3. + 4.třída
TV 3. + 4.třídaTělocvik 3. + 4.třída
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.00
13.00
Tělocvik
TV 3. + 4.třída
TV 3. + 4.třídaTělocvik 3. + 4.třída
12.15
12.30
12.45

Pondělí

  • TV 3. + 4.třída
    10.00 - 11.00

Čtvrtek

  • TV 3. + 4.třída
    12.00 - 13.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
12.00
12.00
14.00
Tělocvik
TV 5.třída
TV 5.třídaTělocvik 5.třída
12.00
13.00
Tělocvik
TV 5.třída
TV 5.třídaTělocvik 5.třída
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45

Úterý

  • TV 5.třída
    12.00 - 14.00

Středa

  • TV 5.třída
    12.00 - 13.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
20.00
20.00
21.00
Ženy
ŽenySOKOL 20:00 - 21:00
20.15
20.30
20.45

Úterý

  • Ženy
    20.00 - 21.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
19.00
20.00
Ženy Pilátes
Ženy PilátesSOKOL 19:00 - 20:00
19.15
19.30
19.45

Úterý

  • Ženy Pilátes
    19.00 - 20.00
Není k dispozici events!