Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00
MS
08.00
10.00
MS
08.00
10.00
Stolní tenis
08.00
12.00
SOKOL
08.15
08.30
08.45
09.00
5. třída
Tělocvik
09.00
10.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
1.+2.třída
Tělocvik
11.00
12.00
3.+4.třída
Tělocvik
11.00
12.00
1.+2.třída
Tělocvik
11.00
12.00
3.+4.třída
Tělocvik
11.00
12.00
11.15
11.30
11.45
12.00
5. třída
Tělocvik
12.00
13.00
12.15
12.30
12.45
13.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
13.15
Sportovní klub
13.15
14.15
13.30
13.45
14.00
14.15
Školní družina
Školní Družina
14.15
15.00
14.30
14.45
15.00
SDH děti
BRET
15.00
16.00
Děti
15.00
16.00
SOKOL
DětiSOKOL
Sokol Radim
15.00
17.00
15.15
SDH děti
FIKAR
15.15
16.15
15.30
15.45
16.00
TJ SKP žáci
16.00
18.00
TJ SKP žáci
16.00
17.30
DRBOHLAVOVÁ
16.00
18.00
16.15
Florbal žáci
16.15
17.30
SOKOL
16.30
Oddíl R+D
16.30
17.30
SOKOL
16.45
17.00
Nohejbal Hi.
17.00
19.00
17.15
17.30
St.žákyně
17.30
19.00
SOKOL
Ml.žactvo
17.30
19.00
SOKOL
Stolní tenis
17.30
19.30
SOKOL
PILNÝ
17.30
19.00
17.45
18.00
Stolní tenis
18.00
21.00
SOKOL
18.15
18.30
18.45
19.00
Ženy-Pilátes
19.00
20.00
SOKOL
Cvičení ženy
19.00
20.00
Stolní tenis
SOKOL
19.00
20.00
19.15
19.30
Florbal M+Ž
19.30
21.30
SOKOL
Badminton Va.
19.30
21.30
19.45
20.00
Ženy
20.00
21.00
SOKOL
ŽenySOKOL
20.15
20.30
PILNÝ
20.30
21.30
20.45
21.00
21.15

Pondělí

  • 5. třída
    09.00 - 10.00
  • 11.00 - 12.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • SDH děti
    15.15 - 16.15
  • Nohejbal Hi.
    17.00 - 19.00

Úterý

  • MS
    08.00 - 10.00
  • 11.00 - 12.00
  • Sportovní klub
    13.15 - 14.15
  • Školní družina
    14.15 - 15.00
  • Florbal žáci
    16.15 - 17.30
  • St.žákyně
    17.30 - 19.00
  • Ženy-Pilátes
    19.00 - 20.00
  • Ženy
    20.00 - 21.00

Středa

  • 11.00 - 12.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • SDH děti
    15.00 - 16.00
  • TJ SKP žáci
    16.00 - 18.00
  • Stolní tenis
    18.00 - 21.00

Čtvrtek

  • MS
    08.00 - 10.00
  • 5. třída
    12.00 - 13.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • Oddíl R+D
    16.30 - 17.30
  • Ml.žactvo
    17.30 - 19.00
  • Cvičení ženy
    19.00 - 20.00
  • PILNÝ
    20.30 - 21.30

Pátek

  • 11.00 - 12.00
  • Školní družina
    13.00 - 15.00
  • Děti
    15.00 - 16.00
  • TJ SKP žáci
    16.00 - 17.30
  • Stolní tenis
    17.30 - 19.30
  • Florbal M+Ž
    19.30 - 21.30

Sobota

  • DRBOHLAVOVÁ
    16.00 - 18.00
  • Badminton Va.
    19.30 - 21.30

Neděle

  • Stolní tenis
    08.00 - 12.00
  • Sokol Radim
    15.00 - 17.00
  • PILNÝ
    17.30 - 19.00
  • Stolní tenis
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11.00
1.+2.třída
Tělocvik
11.00
12.00
1.+2.třída
Tělocvik
11.00
12.00
11.15
11.30
11.45

Pondělí

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
11.00
3.+4.třída
Tělocvik
11.00
12.00
3.+4.třída
Tělocvik
11.00
12.00
11.15
11.30
11.45

Úterý

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
09.00
5. třída
Tělocvik
09.00
10.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
5. třída
Tělocvik
12.00
13.00
12.15
12.30
12.45

Pondělí

  • 5. třída
    09.00 - 10.00

Čtvrtek

  • 5. třída
    12.00 - 13.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.30
Badminton Va.
19.30
21.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Sobota

  • Badminton Va.
    19.30 - 21.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
Cvičení ženy
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45

Čtvrtek

  • Cvičení ženy
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
Děti
15.00
16.00
SOKOL
DětiSOKOL
15.15
15.30
15.45

Pátek

  • Děti
    15.00 - 16.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
DRBOHLAVOVÁ
16.00
18.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45

Sobota

  • DRBOHLAVOVÁ
    16.00 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.30
Florbal M+Ž
19.30
21.30
SOKOL
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Pátek

  • Florbal M+Ž
    19.30 - 21.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.15
Florbal žáci
16.15
17.30
SOKOL
16.30
16.45
17.00
17.15

Úterý

  • Florbal žáci
    16.15 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.30
Ml.žactvo
17.30
19.00
SOKOL
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45

Čtvrtek

  • Ml.žactvo
    17.30 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00
MS
08.00
10.00
MS
08.00
10.00
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45

Úterý

  • MS
    08.00 - 10.00

Čtvrtek

  • MS
    08.00 - 10.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.00
Nohejbal Hi.
17.00
19.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45

Pondělí

  • Nohejbal Hi.
    17.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.30
Oddíl R+D
16.30
17.30
SOKOL
16.45
17.00
17.15

Čtvrtek

  • Oddíl R+D
    16.30 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.30
PILNÝ
17.30
19.00
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
PILNÝ
20.30
21.30
20.45
21.00
21.15

Čtvrtek

  • PILNÝ
    20.30 - 21.30

Neděle

  • PILNÝ
    17.30 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
SDH děti
BRET
15.00
16.00
15.15
SDH děti
FIKAR
15.15
16.15
15.30
15.45
16.00

Pondělí

  • SDH děti
    15.15 - 16.15

Středa

  • SDH děti
    15.00 - 16.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
Školní družina
Školní Družina
13.00
15.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
Školní družina
Školní Družina
14.15
15.00
14.30
14.45

Pondělí

  • Školní družina
    13.00 - 15.00

Úterý

  • Školní družina
    14.15 - 15.00

Středa

  • Školní družina
    13.00 - 15.00

Čtvrtek

  • Školní družina
    13.00 - 15.00

Pátek

  • Školní družina
    13.00 - 15.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
Sokol Radim
15.00
17.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45

Neděle

  • Sokol Radim
    15.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
13.15
Sportovní klub
13.15
14.15
13.30
13.45
14.00

Úterý

  • Sportovní klub
    13.15 - 14.15
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
17.30
St.žákyně
17.30
19.00
SOKOL
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45

Úterý

  • St.žákyně
    17.30 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00
Stolní tenis
08.00
12.00
SOKOL
08.15
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
Stolní tenis
17.30
19.30
SOKOL
17.45
18.00
Stolní tenis
18.00
21.00
SOKOL
18.15
18.30
18.45
19.00
Stolní tenis
SOKOL
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45

Středa

  • Stolní tenis
    18.00 - 21.00

Pátek

  • Stolní tenis
    17.30 - 19.30

Neděle

  • Stolní tenis
    08.00 - 12.00
  • Stolní tenis
    19.00 - 20.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
TJ SKP žáci
16.00
18.00
TJ SKP žáci
16.00
17.30
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45

Středa

  • TJ SKP žáci
    16.00 - 18.00

Pátek

  • TJ SKP žáci
    16.00 - 17.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
20.00
Ženy
20.00
21.00
SOKOL
ŽenySOKOL
20.15
20.30
20.45

Úterý

  • Ženy
    20.00 - 21.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
Ženy-Pilátes
19.00
20.00
SOKOL
19.15
19.30
19.45

Úterý

  • Ženy-Pilátes
    19.00 - 20.00
Není k dispozici events!