Zpráva pro rodiče!

Vážení rodiče, vzhledem k přetrvávající situaci, na základě zkušeností z tohoto týdne a ve snaze o zlepšení vzájemné komunikace Vás žádám:

(a) nadále sledujte webové stránky školy (jsou hlavním zdrojem předávání informací)

(b) o zaslání e-mailové adresy na jednoho z rodičů třídní učitelce a následné sledování uvedeného e-mailu (adresa bude sloužit pro vzájemnou komunikaci)

(c) ke konci týdne zasílejte konkrétním vyučujícím konkrétních předmětů zprávu, zda se Vám podařilo učivo splnit, abychom pro následující týden učivo upravili („Paní učitelko, matematika probrána, zdá se, že to naše Natálka umí.“). Pokud se vůbec neozvete, budeme počítat s tím, že je vše srozumitelné a vše bez komplikací zvládáte.

(d) pokud Vám bude cokoliv nejasné, e-mailem se obracejte na své paní učitelky, ony Vám věc obratem objasní

Vážení rodiče, situace není jednoduchá a už vůbec ne ve Vašich domácnostech. My se řídíme „méně je více“, takže lepší naučit se probíranou látku dobře a třeba ne všechno stihnout, než dbát na kvantitu a vše projít povrchně. Proto potřebujeme Vaši zpětnou vazbu jak se Vám věci daří. Počítám s tím, že se mnohé bude dohánět po návratu do školy a ke vší lítosti i v dalším školním roce.

Vážení rodiče, děkuji za Vaši shovívavost a držím Vám, Vašim dětem a blízkým palce.

za zaměstnance školy

Tibor Vojtko, ředitel školy